Cookie Consent by Free Privacy Policy website

ZAKRYJTE ODROSTLÉ ŠEDINY SNADNO A RYCHLE S KRYCÍM PUDREM COLORWIN. RECENZE JSOU TU!

ZDRAVÉ A HUSTÉ VLASY PRO NAŠE TESTERKY? RECENZE NA COLORWIN HAIR ELIXIR SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE!

Česká rodinná firma stojí za vývojem moderního přípravku na krytí šedin a odrostů

Už se vám někdy stalo, že vaše kadeřnice neměla čas nebo nečekaně onemocněla přesně v den, kdy jste ji potřebovali nejvíce, proto jste nemohli zazářit na nějaké mimořádné události? Tak toho se už rozhodně bát nemusíte, na trh byl uveden vlasový přípravek Colorwin. Tento sprej váš problém s šedinami či odrosty v několika vteřinách vyřeší. Za Colorwin sprejem stojí PharmDr. Jolanta Kantor, která nemohla takový produkt na českém trhu najít a tak se rozhodla ho vyvinout a vyrobit sama.

Barvíte si vlasy? Znáte ten nepříjemný pocit, když se už po 2 týdnech od barvení objeví šedivé odrosty? Pokud nechcete každý týden navštěvovat kadeřníka, je tady pro vás Colorwin sprej. Výsledek testování je přesvědčivý - 89% doporučení pro tyto skvělé pomocníky v rychlém boji se šedinami či odrosty.

Autor MUDr. Kateřina Formánková

Někdy dostanu chuť žít zdravěji, než žiju a něco pro to udělat. A v poslední době jsem si velmi oblíbila kokos. Piju kokosovou vodu, jím kokosové chipsy a také jsem si udělala domácí kokosový šampon na vlasy.

Pokud si chcete koupit sprej nebo jste si jej už koupili, tak určitě byste měli vědět, že každý výrobek může mít i mínusy, pokud se nepoužívá správně. Nové přípravky vlasové kosmetiky, které kryjí šedé vlasy v období mezi barvením vlasů, jsou perfektní pro okamžité použití. Spreje jsou vodě odolné. Z vlasů a pokožky se smývají šamponem.

Pokud vás zajímá, jak a kde se spreje dělají, zveme vás ke krátké exkurzi po výrobě.

Text: PrimaŽena
6. listopadu 2018 | 09:00

Nečekaně potřebujete dnes vypadat krásně a sebevědomě, ať už máte jakýkoli důvod – důležitou pracovní schůzku, večeři s přáteli, setkání po letech. Jediné co vám však nehraje do karet, jsou viditelné šedivé odrosty v pěšince. Kadeřnice na vás dnes opravdu nemá čas. Jak se s tím vypořádáte?

Trochu jsem zapátrala v dějinách, kdy si lidé poprvé začali barvit vlasy a jakým způsobem. Zjistila jsem, že už ve starověku Egypťané a Římané měli "magické" recepty na barvení a odbarvování vlasů. Na vlasy nanášeli různé prášky například směsi různých sušených přírodních barviv, které pak přímo na vlasech způsobovaly barevné efekty. Avšak tyto kouzelné prášky působily spíše jako make-up, protože nenarušovaly strukturu vlasu, pouze vlas překrývaly.

Trpíte vypadáváním vlasů?  Pramínky vlasů ztrácejí lesk, během mytí ucpávají odtok vany, chomáče vlasů jsou na hřebenu, vlasy jsou na zemi, na polštáři, zkrátka všude. Zřejmě máte problém!

V přírodě jsou vždy samci ti krásní a okázalí, samičky jsou nevýrazné a nenápadné.

Narodila jsem se v době, kdy chemie ještě nevládla každému odvětví našeho života a matka příroda byla zdrojem surovin naší stravy, ale i zdrojem surovin ke zkrášlení našeho těla a vlasů. Proto jsem si dělala nálevy a odvary z kopřivy, heřmánku, břízových listů, ořechových slupek nebo z ovesných vloček a po umytí vlasů šampónem jsem si je tím mým nálevem opláchla. S věkem, když jsem občas objevila první šedivé vlasy, jsem opět našla pomoc v přírodě.

Šedivé vlasy, šediny, odrosty… jsou věci, které mě už hodně dlouho zajímají. Snažím se vymýšlet preparáty, které bez zbytečného zatěžování vlasů, pomáhaly jednoduše tyto neduhy překrýt.

Ve statistikách se uvádí, že 40% populace po čtyřicítce se potýká s vypadáváním vlasů. Vlasy jsou tenčí, jemnější, lámavější a především řídnou.

Určitě jste si všimli i vy nádherně lesklých vlasů v nějaké reklamě na vlasovou kosmetiku. Možná jste si řekli, že to je spíše důsledek techniky a ne přírody. Kdybychom však vlasům dali jejich volnost, nezasahovali jim do jejich struktury a pečlivě se o ně starali, tak by krásně lesklé určitě byly. Lesk vlasů způsobuje odraz světla. Pokud je vlas zdravý, nenarušený, tak je efekt viditelný už z dálky.

Ořešák královský se k nám dostal z Itálie, proto mu říkáme ořech vlašský. Jde o rostlinu, jejíž plody, listy, oplodí mají nesčetné blahodárné účinky. Výtažek z listů ořešáku má totiž i antibakteriální, dezinfekční a protiplísňové účinky. Výluhem z listů můžete kloktat, popíjet ho, použít k čištění pleti, omývat oči atd. Velmi dobře může posloužit i při zánětech a plísních kůže, nehtů, lupénce, pocení nohou, výtokům, proti lupům, vším, při omrzlinách a dalších neduzích.

Všechny ženy, které si barví vlasy, rozhodně znají ten moment, kdy je ještě pár dní do návštěvy kadeřníka a vy už nevíte, jak si vlasy učesat, aby nebyly vidět šedivé odrosty. Na rychlou a zázračnou pomoc přijdou vhod spreje ColorWin, které dokáží odrůstající barvu překrýt a vlasy v mžiku vypadají jako těsně po nabarvení. My jsme je vyzkoušely a pro tmavovlásky je tento produkt naprostou nezbytností.