Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Text: PrimaŽena
6. listopadu 2018 | 09:00

Nečekaně potřebujete dnes vypadat krásně a sebevědomě, ať už máte jakýkoli důvod – důležitou pracovní schůzku, večeři s přáteli, setkání po letech. Jediné co vám však nehraje do karet, jsou viditelné šedivé odrosty v pěšince. Kadeřnice na vás dnes opravdu nemá čas. Jak se s tím vypořádáte?

Vyzkoušejte novou generaci spreje na krytí šedin Colorwin. Colorwin vyřeší váš problém během několika vteřin. Vaše vlasy budou vypadat upraveně, aniž byste musela vyjít z domu. Přesně pro tyto chvíle byl Colorwin stvořen. Zlepší váš vzhled, náladu a sebevědomí. Vyzkoušejte tohoto pomocníka a uvidíte, že se stane vaším tajným a jedinečným trikem, jak omládnout o několik let mávnutím proutku.

Sprej Colorwin se stříká pouze na viditelné šediny a odrosty. Jemná vrstva barevných pigmentů se udrží na vlasech až do dalšího mytí vlasů šamponem. Unikátnost Colorwinu je v jeho složení. Colorwin nepoužívá jako nosnou látku tekutý silikon. Ten byl v Colorwinu nahrazen methylalem, který po nanesení pigmentů na vlasy ihned vyprchá a tím pádem vlasy nezatěžuje, nelepí a nevrství se na nich. Tento fakt hodně oceňují kadeřnice, které denně zápasí se silikony navrstvenými na vlasech zákaznic. Na silikonem pokryte vlasy totiž špatně chytá při barvení vlasů barva.

Podobnou službu jako Colorwin sprej vám prokáže také Colorwin korektor na krytí šedivých vlasů. Nevzhledné odrosty vás nikdy nepřekvapí, když budete mít korektor na poličce v koupelně nebo v kabelce. Aplikuje se na suché vlasy, pouze na místa, kde jsou odrosty viditelné. Vyrábí se ve čtyřech barevných odstínech a vymývá se šamponem.

Ani muži nechtějí manifestovat svůj věk šedivými vlasy a dělají si se šedinami starosti. Pánové chtějí vypadat atraktivně, ale barvit vlasy si chodí jen málokterý. Proto jsme pro ně vymysleli skvělý šampon, který vlasy nebarví, ale pouze tónuje. Přípravek obsahuje výtažek ořešáku královského, který při pravidelném mytí vlasů zvýrazní jejich přirozenou barvu a šediny nepatrně natónuje. Další složkou je panthenol, který pomáhá udržovat ve vlasech a v pokožce vlhkost. Kombinace panthenolu a fytopigmentů chrání vlasy před účinky UV záření. Vlasy pravidelně myté tímto šamponem nevyblednou ani na slunci.

Vyzkoušejte alternatívní přípravky řady Colorwin, které vlasům neškodí a nechají vyniknout vaši přirozenou barvu a krásu. Spreje nové generace Colorwin a šampon Colorwin men nyní můžete koupit v prodejní síti drogerii ROSSMANN.

clanek 11 18 big